S nami

TO

zabalíte

Mame obal na všetko.

Váhy

Obchodné váhy

Váha DIGI DS 700 B

VÁHY OBCHODNÉ BEZ TLAČE

  • Obchodná s výpočtom ceny, bez tlače, je ideálna na stánkový predaj a tržnice, pretože môže byť napájaná nielen elektrickým káblom, ale tiež šiestimi monočlánkami (1,5V). Vďaka ním je možné, bez obmedzenia vážiť až 500 hodín bez nutnosti výmeny batérií. Tento model sa môže pochváliť nízkou spotrebou energie.viečkom.
  • Jedno až trojkomorové variácie.
  • Hladké a vrúbkované prevedenie.
  • Pre balenie hotových jedál, šalátov, mäsa a mäsových výrobkov.

A ako spoznáte, v akom stave monočlánky sú? Jednoducho! Táto váha má totiž indikátor životnosti batérie. Nespornou výhodou váhy DS700 B je, že sa v nečinnosti sama automaticky vypne, čo šetrí energiu. Neponúkame len váhu, ale tiež servis, kalibráciu a úradné overenie.

Obchodné váhy

Váha DIGI DS 650 E

VÁHY OBCHODNÉ BEZ TLAČE

Obchodná váha bez funkcie tlače etikiet, ktorá vypočíta cenu váženého produktu, patrí ku stáliciam nášho sortimentu. Ide o váhu s deleným rozsahom, červeným fluorescenčným displejom, ktorá komunikuje pomocou štandardného sériového rozhrania RS232.

Vynímať sa bude nielen na pultoch predajne, ale tiež pri stánkovom predaji, lebo dokáže pracovať tak v −10°, ako aj v +40°C. Ku všetkým váham ponúkame servisné služby, kalibráciu a úradné overenie.

Kontrólne váhy

DIGI DS 502 S

VÁHY KONTROLNÉ

Kontrolná váha renomovanej japonskej značky DIGI, model DS-502, je váha s deleným rozsahom a šesťmiestnym LCD displejom.

Tento model váhy má rad používateľsky prívetivých funkcií, je kompaktná a ľahká, čo jej ale neuberá na výkonnosti. Vďaka vysokej odolnosti voči vode a krytiu IP 65 sa výborne hodí najmä na prevažovanie v zázemí obchodu či kuchynských prevádzkach.

Kontrólne váhy

DIGI DS 560 S-QA

VÁHY KONTROLNÉ

Moderná podlahová kontrolná váha DIGI DS-560 S-QA má konštrukciu z liatiny, stĺpik a kryt z kvalitnej nerezovej ocele.

Uplatní sa v skladoch, obchodoch, zázemiach predajní, pri expedícii tovaru ako je mäso, ovocie či zelenina. Použitie tohoto modelu s deleným rozsahom je teda veľmi univerzálne.

Jasný LED displej umožňuje nastavenie štyroch stupňov podsvietenia a zaručuje tak výbornú viditeľnosť a to aj za zlých svetelných podmienok. Schopnosť prispôsobiť indikátor uhlu náklonu umožňuje optimálnu polohu voči obsluhe.

Vzhľadom k pokročilému systému energetického manažmentu je u tohoto modelu váhy funkcia automatického prepnutia na napájanie z batérií pri výpadku elektriny.